Vaše druhé domovy a investiční příležitosti

Reset

Kdo stojí za projektem EliteWorldEstate?

Víme, že přepokladem úspěšného nákupu, prodeje či pronájmu je transparentnost a důvěra. Proto bychom chtěly ve zkratce představit náš projekt i své vlastní zkušenosti z oboru, stejně tak sebe a hodnoty, které nás pojují…

Pavla & Martina

Pavla a Martina..dvě ženy, podnikatelky, manželky a především také mámy které pracují v oblasti realit již řadu let. Obě milujeme cestování, design a krásné nemovitosti jsou naši vášní. Rády děláme věci jinak..srdcem, nadšením, pokorou a zároveň jistou dávkou již zmiňované vášně kterou dáváme do všech našich projektů a práce. Ať už Vám řešíme vilu na Bali anebo investiční byt v Dubaji, vždy odvádíme práci tak, jako bychom ji dělaly pro sebe. Vážíme si každého klienta, důvěry kterou do nás vkládáte. A také kvůli Vám a Vašim poptávkám nemovitostí v zahraničí vznikl Elite World Estate.

.

Hledáte vilu na Bali? Chcete být součástí luxusního resortu na Seyschellech? Rádi byste si koupili apartmán na Sardinii, ve Španělsku anebo je Vašim snem challet v alpách? Bude nám velkou ctí najít Vaši vysněnou nemovitost, investiční příležitost anebo druhý domov kdekoliv na světě. Cílem je Vám ušetřit čas. Čas který můžete místo složitého vyhledávání věnovat Vašim nejbližším anebo samy sobě.

.

Při dobré kávě nám řeknete Vaši představu a zbytek nechte na nás. Najdeme to pravé pro Vás a Vaše nejbližší. Po výběru nemovitosti Vám zorganizujeme cestu na klíč. Ať už si bude chtít udělat dovolenou a projít vybrané nemovitosti anebo spolu zaletíme na jednodenní tour předvybraných projektů. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v daných lokalitách a rády Vám zajistíme veškerý servis na klíč v rámci prodeje, koupě Vaší nemovitosti.

.

Pojďte s námi psát Váš nový životní příběh…

S úctou Pavla a Martina

estate

 Martina Novák

Martina Novák

certifikovaný realitní agent s kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj

 

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vyrůstat v rodině, kde realitní trh nebyl jen prací, ale také vášní a způsobem života. Mými učiteli a průvodci byli členové rodiny, kteří v oblasti nemovitostí dlouhodobě působili.

 

Z této zkušenosti jsem získala za 10 let cenné dovednosti a perspektivu, které mi dnes pomáhají v mém vlastním kariérním růstu. Moje maminka je realitní specialistka a strávila většinu svého profesního života tím, že pomáhala lidem najít svůj ideální domov. Její vášeň k nemovitostem a schopnost vyjednávat byly inspirací pro i mě. Z jejích příběhů a rad jsem se naučila, jak důležité je naslouchat klientům, porozumět jejich potřebám a být vždy průvodcem na jejich cestě k novému domovu nebo investiční příležitosti.

 

Mám potřebnou certifikaci realitního agenta s kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj.

 

Mgr. Pavla Kadlecová

Mgr. Pavla Kadlecová

certifikovaný realitní agent s kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj

 

Jsem člověk, co miluje krásu a cestování. Už od školy jsem kombinovala práci s cestováním a reality tak byly přirozeným směrem. Díky zážitkům i zajímavým lidem se staly také mou srdcovou záležitostí.

 

Nákupu, prodej a pronájmu prémiových nemovitostí se věnuji naplno již od roku 2012. Při spolupráci s klienty si zakládám na osobních vazbách.  Kromě vysněných domovů jim vyhledávám také vhodné investiční příležitosti, což je další úžasný rozměr této práce.

 

Aby mi práce dávala smysl, je pro mě důležité spolupracovat s lidmi, kterým věřím a kteří sdílejí stejné hodnoty. Kolegy, pro které je tato práce i posláním a kteří vždy udělají maximum pro skvělé výsledky. Proto jsem vděčná, že mohu spolupracovat s Martinou na prodeji zahraničních nemovitostí v nejžádanějších světových lokalitách. A věřím, že spolu pomůžeme vybrat i Vám, to co hledáte.