Reset

Kdo stojí za projektem EliteWorldEstate?

Víme, že předpokladem úspěšného obchodu, a to nejen v oblasti realit, je transparentnost a důvěra. Rády bychom Vám ve zkratce představily náš projekt i své vlastní zkušenosti z oboru. Stejně tak i sebe a hodnoty, které nás spojují.

Pavla & Martina

Dvě ženy, podnikatelky, manželky a především také mámy které pracují v oblasti realit již řadu let. Obě milujeme cestování, design a krásné nemovitosti jsou naší vášní. Rády děláme věci jinak – srdcem, nadšením, pokorou a zároveň jistou dávkou již zmiňované vášně kterou dáváme do všech našich projektů a práce. Ať už Vám řešíme vilu na Bali anebo investiční byt v Dubaji, vždy odvádíme práci tak, jako bychom ji dělaly pro sebe. Vážíme si každého klienta, důvěry kterou do nás vkládáte. A také kvůli Vám a Vašim poptávkám nemovitostí v zahraničí vznikl Elite World Estate.

.

Hledáte vilu na Bali? Chcete být součástí luxusního resortu na Seyschellech? Rádi byste si koupili apartmán na Sardinii, ve Španělsku anebo je Vašim snem challet v alpách? Bude nám velkou ctí najít Vaši vysněnou nemovitost, investiční příležitost anebo druhý domov kdekoliv na světě. Cílem je Vám ušetřit čas. Čas který můžete místo složitého vyhledávání věnovat Vašim nejbližším anebo samy sobě.

.

Při dobré kávě nám řeknete Vaši představu a zbytek nechte na nás. Najdeme to pravé pro Vás a Vaše nejbližší. Po výběru nemovitosti Vám zorganizujeme cestu na klíč. Ať už si bude chtít udělat dovolenou a projít vybrané nemovitosti anebo spolu zaletíme na jednodenní tour předvybraných projektů. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v daných lokalitách a rády Vám zajistíme veškerý servis na klíč v rámci prodeje, koupě Vaší nemovitosti.

.

Pojďte s námi psát Váš nový životní příběh…

S úctou Pavla a Martina

 Martina Novák

Jsem šťastná, že jsem měla příležitost vyrůstat v rodině, kde realitní trh nebyl jen prací, ale také vášní a způsobem života. Mými učiteli a průvodci byli členové rodiny, kteří v oblasti nemovitostí dlouhodobě působili.

 

Z této zkušenosti jsem získala za 10 let cenné dovednosti a perspektivu, které mi dnes pomáhají v mém vlastním kariérním růstu. Moje maminka je realitní specialistka a strávila většinu svého profesního života tím, že pomáhala lidem najít svůj ideální domov. Její vášeň k nemovitostem a schopnost vyjednávat byly inspirací pro i mě. Z jejích příběhů a rad jsem se naučila, jak důležité je naslouchat klientům, porozumět jejich potřebám a být vždy průvodcem na jejich cestě k novému domovu nebo investiční příležitosti.

 

Mám potřebnou certifikaci realitního agenta s kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj.

 Mgr. Pavla Kadlecová

Již od dětství miluji architekturu, design a cestování. V oblasti realit jsem začala pracovat v roce 2012 a tento obor se okamžitě stal mou srdcovou záležitostí.

 

Nákupu, prodeji a pronájmu prémiových nemovitostí se věnuji naplno přes 11 let a při spolupráci s klienty si zakládám na osobních vazbách. Kromě vysněných domovů klientům vyhledávám také vhodné investiční příležitosti, což je další úžasný rozměr této práce, kde standardním prodejem, pronájmem a správou nemovitostí má práce často nekončí.

 

Časem se mé portfolio rozšířilo i na prodej developerských projektů, pozemků a činžovních/bytových domů. A tím postupně také vznikalo první “realitní dítě” Premium Estate s.r.o. Nyní jsem šťastná, že mohu společně s Martinou proměnit další naši vizi v realitu a pomáhat Vám nacházet domovy nejen v Česku, ale také v zahraničí a moc mě těší, že mohu být u zrodu Vašeho dalšího životního a rodinného snu.