Vaše druhé domovy a investiční příležitosti

Reset

Jak jsou ošetřeny smlouvy s prodejci zahraničních nemovitostí?

Prodej zahraničních nemovitostí je v současné době stále oblíbenější volbou jak pro investory, tak pro jednotlivce hledající nový domov, nebo letní sídlo. S tímto trendem přichází také zvýšená poptávka po našich realitních službách zahraničních nemovitostí. I když to může někdy vypadat, že uzavření smlouvy s majiteli zahraničních nemovitostí je složitější a riskantnější než smlouvy týkající se domácího trhu, ve skutečnosti to nemusí být tak složité, pokud dodržujeme určité postupy a opatření.

 

Naší primární zodpovědností je zajistit, aby všechny transakce probíhaly co nejsnadněji a bezproblémově. Zde je několik klíčových způsobů, jakými jsou ošetřeny Vaše smlouvy k zahraničním nemovitostem:

.

1.      Právní poradenství: Jedním z nejdůležitějších kroků při obchodování s nemovitostmi v zahraničí je získání kvalifikovaného právního poradce. Proto spolupracujeme s experty, kteří nám pomáhají s vypracováním a interpretací smluv, zajišťují dodržení místních právních předpisů a minimalizují jakákoli rizika.

.

2.      Ověření nemovitosti: Jedním z našich prvotních úkolů je vždy prověřit všechny relevantní informace o nemovitosti, kterou chcete koupit. To zahrnuje nejen stav nemovitosti, ale také historii vlastnictví, stávající zatížení nemovitosti a možná omezení využití.

.

3.      Zajištění financování: V některých případech je třeba (případně výhodnější) financovat reality z jiných, než vlastních zdrojů. Pomůžeme Vám najít finanční instituce, které jsou ochotny Vám poskytnout hypotéku nebo jinou formu financování.

.

4.      Vypracování smlouvy: Zahraniční smlouvy o nemovitostech mohou být komplexní, a proto je důležité zajistit, aby byly Vaše smlouvy správně vypracovány a obsahovaly všechny potřebné klauzule pro Vaši ochranu. Proto spolupracujeme s renomovanými právníky.

.

5.      Komunikace s prodejci: Realitní agentky jsou prostředníky mezi klienty a prodejci zahraničních nemovitostí. Jejich úkolem je zajistit efektivní komunikaci a jednání mezi oběma stranami, což může zahrnovat vyjednávání o ceně a podmínkách prodeje.

.

6.      Ochrana před podvody: Proto spolupracujeme pouze s ověřenými prodejci a developery.

.

Vždy uděláme maximum, aby Vaše investice byla v bezpečí. ♥

 

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com