Reset

Castle View Residence

Castle-view_3
235 500,00 €

Castle View Residence

Residenční projekt Castle View se nachází jen kousek od působivého hradu a malebné vesnice Castelsardo. Castelsardo je středověké město na severozápadě Sardinie, v provincii Sassari, s nádherným výhledem na záliv Asinara a hory Korsiky, oceněné jako jedna z „nejkrásnějších vesnic v Itálii“. Město se prezentuje nápadnou mozaikou barevných domečků.

Castle View s úchvatným panoramatem na nádherné moře, a jeho strategická poloha v blízkosti pláže a hlavních služeb, dává nemovitosti několik silných stránek. Residenční komplex je rozdělen do dvou bloků obsahujících třípokojové byty a penthousy rozmístěné ve třech podlažích.

Apartmán v prvním patře se skládá z velkého obývacího prostoru s kuchyňským koutem, dvou ložnic a dvou koupelen. Interiér bytu je útulný a světlý a dvě ložnice nabízejí dostatek prostoru pro ubytování přátel.

Všechny apartmány mají velké terasy, z nichž si můžete vychutnat nádherný výhled kdykoli během dne a jsou ideální pro večeře a obědy s přáteli nebo relaxaci na slunci.

Residence se nachází v klidné vilové čtvrti, kde můžete zažít chvíle relaxace mezi nebem a mořem daleko od městského chaosu na kouzelném a malebném místě. Residence se nachází pouhých 150 m od pláže.

Detaily

Oblast
Sardinie
ID nemovitosti
104
Typ nemovitosti
byt, apartmán
Dispozice
4 + 1
Adresa
Castelsardo, Provincie Sassari, Sardínie, Itálie
Velikost (m2)
76
Velikost interiéru (m2)
76

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
2
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
není známo
Zahrada
není známo
Recepce
není známo
Klimatizace
není známo
Bazén
není známo
Vířivka
není známo
Zařízeno
není známo

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com