Reset

Luxusní byt v Altos Reales

Snimek-obrazovky-2023-12-11-v-10.56.33
2 650 000,00 €

Luxusní byt v Altos Reales

Nabízíme na prodej nově zrekonstruovaný luxusní byt v malé  uzavřené komunitě v Altos Reales přímo nad městem Marbella. Byt včetně terasy má 219 m2. Z toho samotná bytová jednotka 137 m2 a terasa úctyhodných 82 m2.

Tento úžasný byt kombinuje luxus, pohodlí, dechberoucí panoramatické výhledy a soukromou a klidnou lokalitu. Každý aspekt nemovitosti byl pečlivě navržen tak, aby vytvořil jedinečný životní zážitek: elegantní podlahy, moderní nábytek vyrobený na míru, přírodní látky a textury, otevřená designová kuchyně se špičkovými německými spotřebiči, šatní skříně na míru, zvukový systém Bang & Olufsen, podlahové vytápění a elektrický krb jsou jen některé z funkcí, které činí tuto nemovitost tak jedinečnou.

Vstupní chodba vede do prostorného otevřeného obývacího pokoje s posezením s elektrickým krbem a přístupem na terasu. Prostorný jídelní kout sousedí s krásnou otevřenou kuchyní s ostrůvkovým snídaňovým barem. Kuchyňský kout má luxusní pracovní desku, samozřejmostí jsou všechny elektrospotřebiče včetně vinotéky. Součástí bytu je také technická místnost.

Hlavní ložnice má rozsáhlou šatnu spolu s luxusní koupelnou a má přímý  vstup na terasu. K dispozici jsou další 2 ložnice, které sdílejí druhou rodinnou koupelnu. Prostorná terasa je ideálním místem k vychutnání si výhledu na otevřené moře a okolní přírodu. K bytu náleží podzemní garážové stání a komora.

Exkluzivní, uzavřená komunita Altos Reales se nachází v prestižní oblasti Sierra Blanca, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na Středozemní moře. Rezidenční komplex má venkovní bazén, který je obklopen udržovanými zahradami. Nachází se v blízkosti pohoří Sierra Blanca na horní Zlaté míli a je jen kousek jízdy od nejlepších mezinárodních škol, stejně jako exkluzivních obchodů a prestižních restaurací. Altos Reales je bezpochyby privilegovaným místem, kde si můžete užívat života ve Španělsku.

Detaily

Oblast
Marbella
ID nemovitosti
117
Typ nemovitosti
byt, apartmán
Dispozice
4 + kk
Adresa
Urb. Altos Reales "B", Urbanizacion Altos Reales, Marbella, Španělsko
Velikost (m2)
219
Velikost interiéru (m2)
137
Velikost exteriéru (m2)
82

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
3
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO sdílená
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com