Reset

Vila v oblasti La Quinta

Snimek-obrazovky-2023-12-11-v-12.52.00
Prodáno/Pronajato

Vila v oblasti La Quinta

Vila na prodej nacházející se v oblíbené oblasti La Quinta v Benahavís pojmenovaná "Hnízdo", ztělesňuje luxus v celé své kráse. Tato jižně orientovaná rezidence s výhledem na Středozemního moře se rozkládá na velkorysém pozemku o rozloze 1 754 m² a poskytuje velkorysou zastavěnou plochu 548 m² a terasu 207 m2. Vila disponuje 5ti ložnicemi a má 8 koupelen.

Architektura, která je kombinací tradice a moderny, se může pochlubit dvěma podlažími. Každé podlaží má své kouzlo. Od lákavé atmosféry rozlehlého přízemí až po dechberoucí výhledy z nejvyššího patra.

Srdcem domu je bazén o rozloze 44 m², který se leskne pod sluncem. Samotné interiéry vily zvýrazňují zakázkové tesařské práce od OMEO Design, přičemž ložnicím a suterénu dodávají teplo parkety z jasanového dubu. Nejmodernější kuchyně, mistrovské dílo Cliva Christiana, je plně vybavena spotřebiči GAGGENAU.

V této luxusní vile se snoubí bezpečnost, pohodlí a bohatství. Od integrovaného poplašného systému, ekologicky účinných solárních panelů od JA SOLAR až po systém GIRA s konektivitou KNX – vše ztělesňuje kvalitu a sofistikovanost.

Aby toho nebylo málo, exteriér láká příslibem relaxace. Vilu obklopuje terénní úprava inspirovaná Středozemím, kterou promyšleně vytvořila BEATRICE PERLAC. Exteriérová kuchyně a bar od TALENTI zde lákají požitkáře, zatímco posezení „NEST“ s plynovým krbem slibuje klidné noci pod hvězdami.

Ponořte se do tohoto světa jedinečného luxusu a udělejte si z něj vlastní útočiště.

Detaily

Oblast
Benahavís
ID nemovitosti
119
Typ nemovitosti
vila
Dispozice
5 + kk
Adresa
La Quinta Hills, Benahavís, Španělsko
Velikost (m2)
755
Velikost interiéru (m2)
548
Velikost exteriéru (m2)
1754

Rozšířené informace

Koupelna
více
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
není známo
Zahrada
není známo
Recepce
není známo
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com