Reset

Rezidenční komplex Diamonds La Maddalena

OrrH9I0mHdOLr76EDXUApKqAvhYhjeBDGzQtJYOY
357 500,00 €

Rezidenční komplex Diamonds La Maddalena

Diamonds je rezidenční komplex skládající se z elegantních bytových domů s výhledem na moře, strategicky umístěný na ostrově La Maddalena na dalekém severu Sardinie, vyznačující se nádhernými plážemi a jedinečnou krásou.

Každá budova se skládá ze 4 pater rozdělených do několika čtyřpokojových, třípokojových a dvoupokojových apartmánů: v přízemí jednotky obohacuje zahrada, ve druhém patře a patře penthouse mají nemovitosti krásné terasy s výhledem na moře.

Apartmán velikostně 95 m2 je orientovaný na jih. V bytě se nachází 2 ložnice a 2 koupelny, hostovská/pracovní místnost a obývací pokoj s kuchyní, 2 terasy a 1 balkón.

La Maddalena je nádherný ostrov známý po celém světě pro své pláže a průzračnost a průhlednost svých vod, připomínající Karibik. Ostrov je součástí krásného a nepřehlédnutelného souostroví, které lze navštívit lodí. Kromě moře má město malebné historické centrum a mnoho atrakcí a služeb. Oblast je tak prestižní, že ji navštěvují významné osobnosti a má národní i mezinárodní věhlas.

Souostroví La Maddalena se nachází na nejzazším cípu severní Sardinie, kde nedotčená příroda, intenzivní vůně středomoří a křišťálově čisté moře nekonečných odstínů modré tvoří kombinaci vzácné krásy. To je důvod, proč je považován za jednu z nejkrásnějších a nejcharakterističtějších krajin na světě. Souostroví tvoří asi 60 ostrůvků, ale hlavních ostrovů je 7: La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Santa Maria, Spargi, Budelli a Razzoli. Pouze koupání v křišťálově čisté vodě a procházka po jemném bílém písku těchto nádherných zátok vám umožní pochopit krásu, kterou tento kout Sardinie může nabídnout. Cala Spalmatore, Bassa Trinita a Punta Tegge jsou jen ty nejznámější na ostrově, ale snadno se dostanete i do všech ostatních zátok souostroví, z nichž každá vám zůstane vryta do paměti jako umělecké dílo přírody. Nelze zapomenout na Cala Lunga, zátoku s průzračnou vodou, bílým pískem a skalami.

Výlet na ostrov La Maddalena je emocionálním zážitkem, věčným spojením s divokou krásou tohoto jedinečného divu světa, který uchvátí a okouzlí každého, kdo se vydá mezi jeho divy.

Detaily

Oblast
La Maddalena, Sardinie
ID nemovitosti
120
Typ nemovitosti
byt, apartmán
Adresa
La Maddalena, Provincie Sassari, Itálie
Velikost (m2)
95
Velikost interiéru (m2)
66
Velikost exteriéru (m2)
29

Rozšířené informace

Koupelna
2
Ložnice
2
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
NE
Recepce
ne
Klimatizace
ano
Bazén
ne
Vířivka
ne
Zařízeno
ne

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com