Reset
1-2
2 400 000,00 €

Vila Tina

Krásná, moderní vila, která se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí na ostrově Čiovo. Úchvatný výhled a celkový klid z této lokality dělají jednu z nejlepších oblastí na celém ostrově.

Vila se nachází vedle dalších moderních a luxusních vil a dává pocit malé komunity, izolované od všech ostatních. Tato vila byla dokončena v roce 2018 a jako první ji využívají současní majitelé. Skládá se ze 3 podlaží, prostorné venkovní plochy s terasou a bazénem, ​​krytého posezení s vestavěným grilem a malého dvorku na straně a celková plocha pozemku je 566 m2. Výměra vily je 358 m2. Z vily je výhled na moře ze všech stran. Při vstupu do vily nás uvítá otevřený prostor a uprostřed velký jídelní stůl. Velká prosklená okna a posuvné dveře s výhledem na moře jsou vstupem do venkovního areálu s pěknou sluneční terasou, z nichž jedna je krytá terasa 10 m2, zatímco nekrytá terasa 27 m2 a nekonečný bazén 32 m2 . Vpravo je pěkně vybavená kuchyň, s dřevěným panelem a akrylátovými policemi. Samostatný prostor je vyhrazen prostornému obývacímu pokoji. Je skvělý pro zábavu a má spoustu přirozeného světla díky velkým skleněným stěnám. Všechna okna mají elektrické rolety, aby pobyt v domě byl pohodlný a příjemný, zejména v létě a při vysokých teplotách. Také klíčovou charakteristikou této vily jsou vysoké stropy s výškovým rozdílem 6 m mezi podlahou a stropem. Díky tomu je interiér ještě větší, než je, a poskytuje ještě více přirozeného světla. Přístup do horního patra je propojen vnitřním schodištěm, které je poměrně pevné, protože je vyrobeno z kombinace oceli a dřeva. Skvělá věc, kterou developer vily udělal, je, že postavil malý most, který vede přes jídelnu a vede do jedné ze 4 en-suite ložnic ve vile. Tři ložnice jsou umístěny v horním patře, zatímco čtvrtá se nachází ve spodním patře. Všechny ložnice jsou krásně a luxusně zařízené, mají spoustu prostoru a je z nich krásný výhled na moře.

Dalším skvělým vybavením této vily je vlastní soukromý lázeňský areál, který se nachází ve spodním patře. Skládá se z jacuzzi, sauny, relaxační zóny a kosmetickou místností. V zadní místnosti je i prádelna, takže máte vše k dispozici. Poslední ložnice je také v tomto patře a skvělé na ní je, že má soukromý vchod zvenčí, takže pokud jsou ubytováni hosté nebo rodina, mohou získat více soukromí. Mimo ložnici je pěkný dvůr a zelená plocha s několika rostlinami a palmami, které poskytují další stín před sluncem. Až k naší poslední zastávce, bazénu, je prostorný, nabízí z něj krásný výhled, vpravo je zastřešený prostor se stolem a židlemi, kde je venkovní kuchyně s vestavěným grilem. Skvělé pro zábavu a jen relaxaci s rodinou a přáteli. V této části je několik stromů, jako jsou olivovníky, které majitelé koupili, aby získali vřelejší atmosféru. Celá venkovní plocha vily je velká 407 m2.

K vile náleží 4 venkovní parkovací stání a garáž 26 m2 před vilou. Celý vchod je oplocený, aby bylo zajištěno více soukromí, spolu s kamerami kolem vily, které také poskytují větší bezpečnost.

Na střeše jsou solární panely pro ohřev vody. Tato vila je ve výborném stavu a lze ji ihned užívat, bez dalších investic, jelikož ji majitelé udržují ve výborném stavu. Nejbližší pláž je vzdálená jen pár minut, zatímco malé centrum s veškerým vybavením je 5 minut jízdy autem.

Výborná investice pro rodinný dům, ale i pronájem nemovitosti.

Vila je vzdálená 200 metrů od moře a 8 km od letiště Split. 

Detaily

Oblast
Trogir/Ciovo
ID nemovitosti
125
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila
Dispozice
více
Adresa
Trogir Ciovo, Put Garbine, Okrug Gornji, Chorvatsko
Velikost (m2)
240
Velikost exteriéru (m2)
566

Rozšířené informace

Koupelna
5
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ne
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
ano
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com