Reset

Vila Nakupenda

Nakupenda
240 777,00 €

Vila Nakupenda

Bungalovy Nakupenda jsou fúzí modernosti, pohodlí, exotiky a afrických tropů. Místo, kam se budete rádi vracet po mnoho let. Dům plný klidu a úžasných vzpomínek.

Vily Nakupenda nabízí samostatnou hlavní ložnici s koupelnou, venkovní sprchou, šatnou a obývacím pokojem s kuchyňským ostrůvkem, který je ideální pro přivítání hostů.

Všechny bungalovy mají zaručený výhled na oceán a některé z nich lze zakoupit na pobřeží. Zasklení poskytuje nejkrásnější výhled na západ slunce ve dne a souhvězdí hvězd v noci. Každý bungalov Nakupenda má vlastní tropickou zahradu s bazénem a krytá prostorná terasa bude ideálním místem k odpočinku nebo práci, a to ve stínu banánových listů a kokosových palem.

Nemovitost bude pořízena na klíč, což zahrnuje kompletní dokončení všech místností. V nabídce je vestavěný nábytek – dle návrhu; sanitární keramika; venkovní terasy; AC; větrné mlýny; ohřívač vody se solárním panelem a detektorem kouře.

Dostupné možnosti: uspořádání krásné tropické zahrady, možnost koupě soukromých parkovacích míst, nábytek a vybavení bytu, zelená energie.

Detaily

Oblast
Pemba Island
ID nemovitosti
128
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila
Dispozice
3 + kk
Adresa
Pemba Island, Tanzánie
Velikost (m2)
111

Rozšířené informace

Koupelna
1
Ložnice
1
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO sdílená
Recepce
není známo
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
ne
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com