Reset

Luxusní vila The Golden Mile

Snimek-obrazovky-2023-12-14-v-12.05.42
15 800 000,00 €

Luxusní vila The Golden Mile

Tato exkluzivní vila se nachází v prestižní oblasti Golden Mile a nabízí bezkonkurenční polohu do 300 m chůze od pláže a promenády Golden Mile, široké škály restaurací a obchodů.

Tento dům snů je perfektní volbou pro luxusní bydlení a nachází se také v blízkosti restaurací v Puente Romano a poskytuje bezproblémový přístup ke všem městským zařízením. Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají exkluzivní domov v prvotřídní lokalitě.

Interiér této nádherné nemovitosti tvoří 5 ložnic a 5 en-suite koupelen a nabízí prostornou a elegantní rezidenci s velmi kvalitními materiály. Se stavební plochou přibližně 1 038 m² a rozsáhlými terasami o rozloze přibližně 350 m² poskytuje tento prostor velkorysý vnitřní i venkovní obytný prostor, ideální pro vychutnání si výjimečného klimatu regionu po celý rok. Pozemek o rozloze přibližně 1 100 m² je domovem se 2 soukromými venkovními bazény a zahradou s krásným výhledem na moře.

V přízemí se nachází ložnice s vlastní koupelnou, která se propojuje s prostorným obývacím pokojem s jídelnou, který se dokonale integruje s plně vybavenou kuchyní a terasami se vstupem na zahradu s bazénem. Horní patro je věnováno relaxaci, má tři ložnice. Každá z ložnic má vlastní terasu s panoramatickým výhledem. Hlavní ložnice má prostornou šatnu.

V suterénu domu je velká víceúčelová místnost, prádelna, toaleta pro hosty, jedna ložnice s en-suite koupelnou, kinosál, bar s recepcí a garáž pro osm aut.

Venkovní jídelní kout, bazén na terase s panoramatickým výhledem na moře a odpočinkovou zónu, kde si můžete vychutnat nesrovnatelný výhled na moře a okolí je samozřejmostí.

Výtah hladce spojuje všechny úrovně objektu.

Vila má 688 m² + 350 m² terasa.

Tato nemovitost, která je nepopiratelně výrazná, vyniká nejen svou prvotřídní polohou v jedné z nejžádanějších oblastí Marbelly, ale také výjimečnými povrchovými úpravami, prémiovými materiály – což z ní dělá perfektní volbu pro ty, kteří touží po luxusním bydlení v této krásné Marbelle.

Detaily

Oblast
The Golden Mile, Marbella
ID nemovitosti
129
Typ nemovitosti
vila
Dispozice
více
Adresa
Marbella, Španělsko
Velikost interiéru (m2)
688
Velikost exteriéru (m2)
1100

Rozšířené informace

Koupelna
5
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
není známo
Sklep
není známo
Technická místnost
není známo
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ne
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com