Reset

The Residence

Hallway_02
562 302,00 €

The Residence

Nabízíme k prodeji krásné bydlení v soukromých vilách v uzavřené komunitě s recepcí, nepřetržitou ostrahou a klubovnou (fitness, společný bazéne, co-working). Rezidence s celkem 24 vilami je jen pár kroků od oblasti Laguna a nabízí klidné rodinné bydlení nedaleko pláže La Yan Beach, v blízkosti restaurací, obchodů, mezinárodní školy, památek, nemocnice a letiště (cca 16 minut).

Jednotlivé vily mají okolo 350 m2.V přízemí každé z vil je hala, ložnice s koupelnou a vlastním menším obývacím pokojem a kuchyní, koupelna s toaletou a dostatečné skladové prostory. V prvním patře je velký a otevřený obývací prostor s kuchyní, grilem a vyvýšenými stropy do dalšího patra. Obývací prostor nabízí přímý vstup k bazénu s terasou. Opět je zde umístěn skladovací prostor a separátní toaleta. Druhé patro nabízí hlavní ložnici s vlastní šatnou a koupelnou. Přes chodbu se dostanete do druhé ložnice s úložným prostorem a koupelnou.

Všechny vily jsou vybavené a disponují inteligentní domácností. Před domem je parkovací stání pro dva vozy. Zahrada má cca 190 - 250 m2.

Detaily

Oblast
Ban Don, Phuket
ID nemovitosti
135
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila
Dispozice
více
Adresa
Phuket, Thajsko
Velikost (m2)
350

Rozšířené informace

Koupelna
3
Ložnice
3
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com