Reset

Four Seasons Vila

IMG_3754
6 837 253,00 €

Four Seasons Vila

Four Seasons Vila je uskupení 4 soukromých samostatně stojících vil, které se nacházejí na pozemku, který má 1 948 m2 umístěném uprostřed bujných kokosových hájů. Díky své poloze a velikosti lze Four Seasons Vila nazvat perlou džungle. Každá z vil nabízí úchvatný výhled na Thajský záliv, avšak při maximálním pocitu soukromí.

V hlavní vile se nachází krásný obývací pokoj, prostor pro venkovní a vnitřní jídelnu, zadní kuchyně, hostinská kuchyně a infinity bazén.

Vila má soukromý infinity bazén s velkou terasou na opalování, zapuštěný jídelní pavilon, prostorný obývací a jídelní prostor, nejmodernější zábavu a technologie, vnitřní i venkovní koupelny a vašeho vlastního komorníka. Tato ultra luxusní vila na pláži Koh Samui nabízí jedinečnou příležitost vlastnit skutečně velkolepou soukromou rezidenci zasazenou do spolehlivého a udržovaného 5hvězdičkového resortu.

Užijte si navíc exkluzivní přístup do přilehlého Four seasons hotelu s kompletními službami a zařízeními včetně společného bazénu, masáží a kosmetických procedur v poklidných lázních nebo na pláži, pavilonu jógy se soukromými lekcemi, výlety na soukromých jachtách. Můžete povečeřet na pláži s bohatou nabídkou čerstvých mořských plodů z místních vod - nebo v soukromí své vily. Renomovaná 24hodinová služba komorníka je rozšířena do vašeho luxusního domova pro maximální pohodlí v kteroukoli denní dobu.

Detaily

Oblast
Koh Samui
ID nemovitosti
142
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila
Dispozice
více
Adresa
Koh Samui, Ko Samui District, Surat Thani, Thajsko
Velikost (m2)
1085
Velikost exteriéru (m2)
863

Rozšířené informace

Koupelna
5
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
ano
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com