Reset

Vila Samujana

V6-16
2 933 760,00 €

Vila Samujana

Jméno SAMUJANA pochází ze směsi Koh ‚Samui‘ a slova ‚Jana‘, což znamená korál v Maroku. Jméno Samujana tedy dostala díky své úžasné poloze na kopci s výhledem na korálovou zátoku, se soukromým přístupem na pláž a nerušeným výhledem na Samui.

Definice Samujany je velmi jednoduchá – 24 okouzlujících vil s 1 až 8 ložnicemi, všechny se soukromými nekonečnými bazény, moderní thajská architektura a dechberoucí výhledy a 5hvězdičkové hotelové služby.

Každá vila má svého soukromého manažera a pokojskou, příležitostně je možné zajistit i kuchaře. V každé vile se nachází plně vybavená otevřená kuchyně a prostorný obývací pokoj s terasou a výhledem na infinity bazén. Ve vile je k dispozici pět ložnic s vlastní průchozí koupelnou. Dětský pokoj má palandy a je propojen s jednou z ložnic, aby vytvořil rodinné apartmá. Všechny koupelny ve vile mají na míru zhotovené vybavení a ve vybraných jsou k dispozici také venkovní sprchy.

Vila mimo jiné nabízí plně vybavenou posilovnu, do které lze zarezervovat  šampiona Muay Thai na soukromé sparingy. Speciální lázeňská místnost je dokonalým útočištěm, kde si můžete vychutnat tradiční thajskou masáž. Odpočinete si také v televizním salonku nabízejícím 42palcovou plazmovou obrazovku.

Pro zábavu mimo vilu nabízí Samujana širokou škálu nabídek. Od výletů lodí na soukromé plachetnici až po prohlídky ostrova s řidičem.

Detaily

Oblast
Koh Samui
ID nemovitosti
143
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila, developerský projekt
Dispozice
5 + kk
Adresa
Koh Samui, Ko Samui District, Surat Thani, Thajsko
Velikost (m2)
906
Velikost exteriéru (m2)
1919

Rozšířené informace

Koupelna
více
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com