Reset

Amazi House

Snimek-obrazovky-2023-12-16-v-20.25.32

Amazi House

Nabízíme na prodej exkluzivní vily a domy na pobřeží v projektu Amazi, který je nejexkluzivnějším přírůstkem do mezinárodně proslulého resortu Hawana Salalah.

První čtvrť projektu Amazi Cove nabízí domy se zahradou a výhledem na laguny. Vily v další čtvrti Amazi Rise nabízí nerušený výhled na oceán a celý horizont. Můžete také žít ve Vaší soukromé ostrovní rezidenci Amazi Islands, anebo si koupit plážovou vilu, která nabízí absolutní exkluzivitu a obyvatelé zde mají přímý přístup na soukromou pláž a členství v luxusním plážovém klubu pro rodiny s dětmi.

Mezi vybavení celého projektu patří wellness a posilovna. Amazi Bay bude také centrem vodních aktivit s aquacentrem; dětský koutek; ostrov nočního života s řadou kvalitních restaurací, klubem a barem na nábřeží; aqua chýše s plážovými kurty, altány, vodními skútry, plážovým barem a plážovou klubovnou.

Tyto prostorné a soukromé vily byly navrženy tak, aby umožnily obyvatelům trávit dny obklopené vodou v nejvyšším pohodlí a soukromí s uklidňujícím zvukem arabského oceánu. Prosklené vily mají vysoké stropy, prostorné ložnice, velkorysé šatny, obývací část s přímým vstupem na terasu s bazénem. Challety mají od 70 m2 jednoložnicový a 100 m2 dvouložnicový. Vily dispozičně 2-4 ložnicové mají od 133 do 243 m2, pozemek největší vily má 1 000 m2.

Hawana Salalah je nejrychleji rostoucí a nejvyhledávanější celoroční destinací integrovaného cestovního ruchu v regionu.

Detaily

Oblast
Hawana Salalah
ID nemovitosti
144
Typ nemovitosti
vila
Adresa
Hawana Salalah, شارع طاقة، ولاية طاقة،، Oman

Rozšířené informace

Koupelna
více
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
není známo
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ano
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
není známo
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com