Reset
4
686 235,00 €

Vila Putu

Tato úžasná vila s 5 ložnicemi, která se nachází ve velmi žádané oblasti Umalas, nabízí dokonalou směs moderní elegance a tropického kouzla.

Strategicky umístěná těsně mezi pulzující hotspoty Canggu a Seminyak, tato vila zajišťuje, že budete vždy v centru dění na Bali. Když vstoupíte na pozemek o rozloze 545 m2, budete uchváceni půvabem tohoto nádherného místa. Moderní design vily o rozloze 305 m2, dokončený v roce 2022, je ukázkou pečlivé řemeslné práce a promyšleného návrhu.

Jednou z předností vily je její vynikající poloha, pouhých 6 minut od nedotčené plážé Batu Belig, která vám umožní ponořit se do dechberoucí krásy pobřeží Bali, kdykoli budete chtít. Navíc se ocitnete pouhých 7 minut od trendy centra Seminyaku, které nabízí nepřeberné množství prvotřídních jídel, možnosti nakupování a zábavy.

Vstupte do srdce luxusu, kde vás rozlehlý bazén láká k odpočinku a relaxaci dopřát relaxaci. Bazén s okouzlujícím altánem je dokonalou oázou pořádání setkání s přáteli a rodinou, vytváření trvalých vzpomínek uprostřed tropického prostředí nádhera.

Každá z 5 velkoryse dimenzovaných ložnic se může pochlubit moderním zařízením, které zajišťuje maximum pohodlí a soukromí pro vás a vaše hosty. Stylové a dobře vybavené koupelny pozvednou váš každodenní den a budete se cítit jako v lázních.

Tato vila, postavená tak, aby splňovala nejvyšší standardy, je vybavena moderním vybavením a špičkovými podlahami.

Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou příležitost vlastnit svůj kousek balijského ráje! Ať už vy hledat soukromé útočiště nebo investici v jedné z nejžádanějších lokalit na Bali, toto 5- ložnicová vila v Umalas je ztělesněním tropické elegance. 

Detaily

Oblast
Umalas
ID nemovitosti
148
Typ nemovitosti
rodinný dům, vila
Dispozice
více
Adresa
Bali, Indonésie
Velikost (m2)
305
Velikost exteriéru (m2)
545

Rozšířené informace

Koupelna
5
Ložnice
více
Balkon, terasa, lodžie
ano
Sklep
ano
Technická místnost
ano
Parkovací stání / garáž
ano
Zahrada
ANO vlastní
Recepce
ne
Klimatizace
ano
Bazén
ano
Vířivka
ne
Zařízeno
ano

Kontaktní formulář

Umístění nemovitosti

Kontaktujte agenta

 


 

info@eliteworldestate.com

 

Bc. Martina Novák

+420 608 560 921
martina@eliteworldestate.com

 

Mgr. Pavla Kadlecová

+420 608 560 921
pavla@eliteworldestate.com